Обговорення проектів оновлених освітньо-професійних програм зі спеціальності 101«Екологія»

17 березня 2020 року члени робочої проєктної групи спеціальності 101«Екологія» провели круглий стіл зі стейкхолдерами.

Метою круглого столу було обговорення проектів оновлених освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі спеціальності 101«Екологія».

В обговоренні взяли участь заступник завідувача відділу санітарного утримання та екології Департаменту житлово-комунального господарства Кам'янець-Подільської міської ради Довгань Юлія; заступник директора НПП «Подільські Товтри» Свиридюк Дмитро; провідний фахівець Хмельницької філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» Околодько Юрій; представник НПП «Дністровський каньйон» Матійчик Василь; а також науково-педагогічні працівники кафедри екології, карантину і захисту рослин ПДАТУ Чинчик Олександр, Григор'єв Василь, Тарасюк Валерій, Плахтій Данило, член робочої групи Шелудченко Леся.

В ході обговорення освітньо-професійної програми і спеціальності зазначалось, що екологічні проблеми країни у різних галузях виробництва, а також житлово-комунального комплексу, поглиблюються, тому необхідність у фахівцях екологах буде зростати. Вцілому обговорення проходило активно і у результаті було виокремлено ряд пунктів щодо покращення освітніх програм та налагодження співпраці.

Пресцентр ПДАТУ

Спеціальність 101 «Екологія»

Перший рівень вищої освіти (бакалаврський)
Рецензія 1