Круглий стіл за участі стейкхолдерів

3 березня 2020 року відбулося засідання круглого столу стейкхолдерів з приводу проведення акредитації освітньо-наукових програм спеціальностей 193 «Геодезія і землеустрій» та 206 «Садово-паркове господарство» у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

В обговорені взяли участь проректор з навчальної роботидоктор економічних наук, професор Ясінецька І. А., в. о. декана факультету агротехнологій і природокористування, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Плахтій Д. П., завідувач кафедри садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою доктор сільськогосподарських наук, доцент М’ялковський Р. О., потенційні роботодавці, стейкхолдери: начальник Міськрайонного управління у Кам’янець-Подільському районі та місті Кам’янці-Подільському Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Лобунько А. В.; директор ТзОВ «Джафар» Артнаєв П.М.; інженер-землевпорядник ПП-фірма «Земля» Кшемінський В.В.; приватний підприємець Никитенко О.Г.; старший науковий співробітник, завідувач науково-дослідного відділу НПП «Подільські Товтри» Дребет М. В.; старший науковий співробітник, головний природознавець, заступник директора НПП «Подільські Товтри» Свиридюк Д.О.; директор КП «Надра Кам'янеччини» Скавренюк Н.Д.; студенти відповідних спеціальностей.

Присутні приділили особливу увагу розробці освітньо-наукових програм, навчально-наукових, робочих планів згідно вимог сьогодення та практичної точки зору, сучасні тенденції розвитку природно-заповідних установ та заповідної справи, збалансування теоретичних та практичних курсів у навчальній програмі, загальні засади стратегії комунікації та головні напрямки розвитку навчальних програм. Обговорили цінність вибраної професії і її конкурентоспроможність на ринку праці.

Гаранти Ясінецька І. А. та М’ялковський Р. О. відмітили необхідність врахування поданих пропозицій роботодавцями щодо освітньо-наукових програм.

Активну участь в обговоренні освітньо-наукових програм взяли науковці та студенти. Зокрема, Горіховська Аліна запропонувала збільшення кількості годин на вивчення менеджменту у землевпорядній справі.

Прес-центр ПДАТУ

Спеціальність 193 «Геодезія і землеустрій»

Перший рівень вищої освіти (бакалаврський)
Рецензія 3