Дистанційне навчання та підготовка до сесії на факультеті агротехнологій і природокористування

Як відомо, з 12 березня 2020 року в Україні запровадили карантин для всіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив 11 березня 2020 року. Карантин на даний момент триває до 22 червня 2020 року. За вимогами безпеки в умовах поширення коронавірусу співробітники, викладачі та студенти університету були переведені на дистанційну форму роботи.

Наразі основна вимога для дистанційного навчання в університетах України – підтримувати безперервність навчання, щоб студенти мали змогу скласти іспити та своєчасно завершити навчальний рік навіть в умовах карантину.

На минулому тижні, на кафедрі садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою кандидатом с.-г. наук, доцентом Кушнірук Т. М. було проведено лекційне заняття студентам 3 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» стаціонарної форми навчання з дисципліни «Державний земельний кадастр» на тему "Характеристика і інформаційне забезпечення земельно-кадастрових даних".

Кандидат с.-г. наук, асистент кафедри екології, карантину і захисту рослин Козіна Т. В. опрацювала тестові завдання з студентами 3 курсу спеціальності 101 «Екологія» стаціонарної форми навчання з дисципліни «Радіоекологія».

Доцент кафедри садівництва і виноградарства, землеробства та ґрунтознавства, кандидат с.-г. наук Вахняк В.С. дистанційно провів опитування студентів 2 курсу спеціальності 201 «Агрономія» стаціонарної форми навчання з дисципліни «Ґрунтознавство з основами геології». А зі студентами 4 курсу спеціальності 203 «Садівництво і виноградарство» доцентом, кандидатом с.-г. наук Мулярчук О.І. проведено тестовий контроль з дисципліни «Технологія зберігання та первинна обробка овочевої продукції» за результатами якого студенти допущені до іспиту

Викладачами кафедри агрохімії, хімічних та загально-біологічних дисциплін: Недільською У.І., Пустовою З.В., які викладають предмети «Система удобрення» і «Мікробіологію» студентам випускного 2 СТН курсу спеціальності 201 «Агрономія» денної форми навчання за допомого онлайн спілкування надано можливість здавати сесійні заліки і екзамени.

В.о. декана факультету агротехнологій
і природокористування,