Неординарна подія відбулася в суботу 25 листопада в музеї хліба ЗВО «Подільський державний університет»

Неординарна подія відбулася в суботу 25 листопада в музеї хліба ЗВО «Подільський державний університет». Він став локацією роботи Національної Скаутської Організації України «Пласт» уладу пластових пташат (УПП) гніздечка "Добрики".

Після екскурсії та ознайомлення з експозиціями музею з пластунами-пташатами за цікавою програмою проводили патріотичне виховання виховниці Пласту Марина Ващук та Ольга Повар. В програмі був перегляд анімаційного фільму, на основі його обговорення пташата виготовили "Скриню дитячих цінностей", співали патріотичні пісні.

Для вшанування жертв голодомору пластуни-пташата спільно молилися за душі померлих в ті трагічні часи своїх однолітків та ненароджених дітей. Також самостійно виготовили з пшона та колосків пшениці  свічки з символікою прапора нашої держави, які пізніше поклали і запалили біля міського пам’ятника жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Зважаючи на завзятість наших пластунів-пташат, їх патріотичність бачимо народження нових Героїв, зростає віра і впевненість у світле майбутнє України.

Підготував Вахняк Василь