Запрошуємо на VII Міжнародну Конференцію «Відновлювальні джерела енергії» 17-19 червня 2020 року

VII Міжнародна Конференція

«Відновлювальні джерела енергії»

17-19 червня 2020 року
Криниця, Республіка Польща

Запрошуємо прийняти участь у VII Міжнародній Конференція «Відновлювальні джерела енергії», яку організовує Краківський сільськогосподарський університет спільно з Подільським державним аграрно-технічним університетом.

30 квітня 2020 р. – реєстрація (розпочинається 1 березня)
15 травня 2020 р. – кінцевий термін оплати конференції
15 червня 2020 р. – термін подання рукопису

Теми конференції

Тематична сфера конференції включає широкий спектр теоретичних та практичних аспектів сучасної технології, відновлюваних джерел енергії, таких як:

• Сонячна енергія
  • Геотермальна енергія
  • Біомаса та паливо з біомаси
  • Спалювання, спільне спалювання та ТЕЦ в системах ВДЕ
  • Теплові насоси
  • Енергія вітру
  • Паливний елемент
  • Відходи та тепло
  •  Моделювання, відтворення та оптимізація систем відновлюваної енергії
  • Передові технології зберігання енергії
  • Політика та економіка відновлюваних джерел енергії

Публікація

Індексація у Web of Science та Scopus

Усі учасники зможуть опублікувати свої роботи у веб-конференціях E3S, індексованих у базах даних Web of Science та Scopus, якщо вони дотримуються певних строків.

Крім того, зацікавлені сторони мають можливість опублікувати свої статті у спеціальних виданнях вибраних журналів MDPI.

Загальна вартість конференції

Вартість участі – 380 євро (1600PLN)
Аспіранти – 350 євро (1450PLN)

Плата за конференцію включає:

• проживання та харчування протягом усієї конференції;
  • публікація статті після конференції (одна стаття), індексація в базах даних Scopus і Web of Science;
  • харчування під час сесії;
  • святкова вечеря;
  • матеріали конференції.

Проживання у двомісних номерах. Доплата за одномісний номер становить 50 євро (200 злотих), зауважте, що кількість таких номерів обмежена. Якщо ми не зможемо розмістити учасників у зазначеному номері, ми повідомимо про це відразу після реєстрації ** плата за конференцію включає публікацію однієї доповіді (представленої під час конференції) на одного учасника, додаткові публікації повинні бути доплачені - 100 євро за статтю.

Розміщення учасників, а також усі зустрічі відбуватимуться в готелі «ПАНОРАМА», розташованому на висоті понад 600 метрів над рівнем моря; це гарантує чудову атмосферу та чудовий вид на Криницю та околиці.

Якщо у вас є якісь уподобання, будь ласка, залиште відгук у реєстраційній формі!

Реквізити для оплати

Оплата повинна бути здійснена на "PTIR Zarząd Główny w Krakowie, NIP 677-18-38-129" на наступний банківський рахунок (у назві переказу додайте "OZE Krynica ім'я учасника"):

Для внутрішніх платежів: PKO S.A. IO/Kraków 92 12 401431 1111 0000 1045 1375
Для міжнародних платежів: PL 9212 401431 1111 0000 1045 1375 Code Swift Banku Pekao SA : PKOPPLPW

Організатори

Кафедра машинобудування та агрофізики
Краківський сільськогосподарський університет

Кафедра горючих корисних копалин
Університет науки і технології «Гірничо металургійна академія ім. Станіслава Сташиця»

За підтримки:

Міжнародна комісія з аграрної інженерії
Секція 4: Енергетика в сільському господарстві