Запрошуємо на III Всеукраїнську наукову інтернет-конференцію «Інноваційні технології в рослинництві» 5 липня 2020 року

Шановні молоді вчені та здобувачі вищої освіти!

Кафедра садівництва і виноградарства, землеробства та ґрунтознавства, кафедра рослинництва і кормовиробництва Подільського державного аграрно-технічного університету та кафедра рослинництва і садово-паркового господарства Миколаївського національного аграрного університету запрошує Вас до участі у роботі III Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Інноваційні технології в рослинництві», яка відбудеться 5 липня 2020 року.

Напрями роботи Інтернет-конференції:

1. Інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур.
  2. Селекція і генетика сільськогосподарських рослин.
  3. Сучасні методи і технології в землеробстві.
  4. Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства.
  5. Агроекологія і збалансоване природокористування.
  6. Сучасні технології в садівництві і овочівництві.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Форма участі в конференції: дистанційна.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Умови участі в конференції

Для участі в конференції необхідно до 05 липня 2020 року надіслати на електронну адресу оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тези в електронному вигляді.

Файли назвати за взірцем: Petrenko_Tezy.

За результатами конференції буде сформовано збірник матеріалів конференції в електронному вигляді, який буде розміщено в репозитарії Університету до 15 липня 2020 року.

Контакти оргкомітету конференції:

Подільський державний аграрно-технічний університет,
вул. Шевченка, 13, м. Кам'янець-Подільський
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.