Запрошуємо на ІІ Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Розвиток фінансово-економічних відносин в суспільстві в умовах прояву фінансових ризиків» 18 березня 2022 року

Шановні науковці, здобувачі вищої освіти!

Кафедра фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» запрошує Вас до участі у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток фінансово-економічних відносин в суспільстві в умовах прояву фінансових ризиків», присвяченої 20-річчю кафедри фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем, яка проводитиметься 18 березня 2022 року.

Напрями роботи конференції:

• Вплив глобалізаційних процесів на розвиток фінансової системи України.
  • Пріоритети розвитку пенсійної системи України в сучасних умовах.
  • Особливості розвитку місцевих фінансів в умовах децентралізації.
  • Тенденції розвитку міжнародних фінансів.
  • Основні виклики для банківської системи України в умовах прояву фінансової кризи.
  • Тенденції розвитку ринків фінансових послуг.
  • Основні проблеми розвитку фінансового менеджменту підприємств.
  • Актуальні проблеми економіки, обліку, менеджменту діяльності підприємств в умовах ринкової глобалізації.
  • Нові інформаційні технології управління бізнесом.

Робочі мови конференції:

українська, англійська.

Умови участі в конференції

Для участі в конференції необхідно до 10 березня 2022 року надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

• Заявку на участь (зразок – додаток 1 у вкладеному файлі). Файл назвати за зразком: Коваленко М._заява;
  • Тези доповідей в електронному вигляді (зразок – додаток 2 у вкладеному файлі). Файл назвати за зразком: Коваленко М._тези.

Форма участі в конференції:

• дистанційна (лише публікація).

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА

Тези доповідей у формі електронного збірника матеріалів конференції 31 березня 2022 року будуть розіслані усім учасникам і опубліковані на сайті Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Контакти оргкомітету конференції:

Хмельницька область,
м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 13,
Заклад вищої освіти «Подільський державний університет»,
Кафедра фінансів, банківської справи, страхування
та електронних платіжних систем

Печенюк Андрій Васильович