Запрошуємо до участі у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Екологічні проблеми сучасності» 16 червня 2020 року

Шановні студенти, оргкомітет конференції запрошує Вас взяти участь у роботі всеукраїнської студентської науково-практичної конференції ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОСТІ яка відбудеться 16 червня 2020 р.

Місце проведення:
вул. Шевченка,13
м. Кам'янець-Подільський

Тематичні напрями:

• Актуальні питання екології сьогодення
  • Екологічні аспекти хімії
  • Екологія в агрономії і тваринництві

Організатори:
Факультет агротехнологій і природокористування
Кафедра агрохімії, хімічних та загальнобіологічних дисциплін

З питань участі у конференції звертатися на кафедру агрохімії, хімічних та загальнобіологічних дисциплін

Вимоги щодо друку тез:

Текст набраний в WORD у форматі А4, гарнітура Times New Roman, розмір 14, інтервал 1, абзац 1,25 (поля сторінок – 2 см.).

1-й рядок: назва (вирівнювання по центру, шрифт жирний, великими літерами).

2-й рядок: ім'я та прізвище автора і керівника (курсив, вирівнювання по центру).

3-й рядок: місце навчання (курсив, вирівнювання по центру).

Через один рядок відступу друкуються тези доповіді, обсяг – до 3-х сторінок.

Форма участі
дистанційно, за результатами роботи конференції буде сформовано і надано електронний збірник тез.

Організаційний комітет

Головуючий конференції
Левицька Вікторія Андріївна
в.о. проректора з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності ПДАТУ, канд. вет. наук.

Заступники головуючого
Загнітко Лариса Анатоліївна
завідувач науково-дослідної частини, канд. екон. наук.

Плахтій Данило Петрович
в.о. декана факультету агротехнологій і природокористування, канд. с.-г. наук.

Роговик Леон Йосипович
завідувач кафедри агрохімії, хімічних та загальнобіологічних дисциплін, канд. хім. наук.

Члени оргкомітету

Ямборак Раїса Семенівна
доцент кафедри агрохімії, хімічних та загальнобіологічних дисциплін, канд. географ. наук.

Крачан Тетяна Михайлівна
асистент кафедри агрохімії, хімічних та загальнобіологічних дисциплін, канд. хім. наук.