Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-теоретичній конференції «Історія Подільського державного аграрно-технічного університету в персоналіях» 25–26 червня 2020 року

Кафедра теоретико-правових і соціально-гуманітарних дисциплін запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науково-теоретичній конференції «ІСТОРІЯ ПОДІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНО-ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ В ПЕРСОНАЛІЯХ», яка відбудеться 25–26 червня 2020 року

Напрями роботи конференції:

1. Подільська духовна семінарія та її роль у формуванні національної інтелектуальної еліти України.
  2. Видатні вчені-педагоги сільськогосподарського факультету Кам'янець - Подільського державного університету (1919–1920 рр.).
  3. Видатні вчені та педагоги Кам'янець-Подільського  (1921–1930 рр.).
  4. Відомі педагоги та науковці закладів аграрної освіти Поділля першої половини 30-х років ХХ ст.
  5. Видатні постаті Кам'янець-Подільського сільськогосподарського інституту (1954 –1991 рр.).
  6. Видатні вчені та педагоги університету часів незалежності України.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Умови участі в конференції

Для участі в конференції необхідно до 20 червня 2020 року надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

• Заявку на участь;
  • Тези доповідей в електронному вигляді.

Форми участі в конференції

• дистанційна (доповідь і публікація);
  • заочна (лише публікація).

Тези доповідей у формі електронного збірника матеріалів конференції будуть опубліковані 30 червня 2020 року на офіційному сайті Подільського державного аграрно-технічного університету.

Контакти оргкомітету конференції:

Подільський державний аграрно-технічний університет,