Запрошуємо до участі у VII Міжнародній науковій конференції студентської та учнівської молоді «Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва» 26 листопада 2020 року

Студентів, які бажають взяти участь у роботі конференції, просимо до 15 листопада 2020 року надіслати тези своєї наукової роботи електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. обсягом до 2 сторінок друкованого тексту (МS Word, Times New Roman 14 pt; формат паперу А4; усі поля по 20 мм; міжрядковий інтервал – 1,0). За матеріалами роботи конференції буде виданий електронний збірник тез.

Участь у конференції безкоштовна.

Форма участі – заочна.

Наукові роботи (тези) можуть бути як теоретичного, так і експериментального характеру (власні дослідження, спостереження за тваринами чи птахами) за такими напрямами:

• Екологічні аспекти виробництва продукції тваринництва;
  • Годівля, розведення і селекція сільськогосподарських тварин;
  • Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва;
  • Кінологія;
  • Актуальні питання ветеринарної медицини.

Зразок оформлення тез:
УДК
Іваненко М. А., студент ІІІ курсу спеціальності «Технологія виробництва і
переробки продукції тваринництва»
Науковий керівник – Петренко А. С., кандидат с.-г. наук, доцент
Назва навчального закладу, місто, країна

НАЗВА ДОПОВІДІ

Основна частина (актуальність, мета і методика досліджень, результати досліджень та їх обговорення, висновки і пропозиції)
Література (за необхідності) ДСТУ 8302:2015
Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська

Організатор:
вул. Шевченка, 13, м. Кам'янець-Подільський, 32302