З Міжнародним днем жінок і дівчат в науці!

11 лютого світова спільнота відзначає важливу дату – Міжнародний день жінок і дівчат у науці – свято, яке закликає до вшанування та визнання ключової ролі жінок і дівчат у науково-технічній сфері.

Наука – важка і серйозна сфера, вона потребує значних розумових здібностей, сконцентрованості та відданості своїй справі. Проте талант не має гендерних, національних чи ідеологічних обмежень. Єдине, що може стати на його перешкоді – страх та непевність у власних силах. Однак українське жіноцтво не обмежує себе стереотипами. Це доводить той факт, що в Україні один із найбільших показників у світі залучення представниць прекрасної половини людства у науково-технічній сфері, – а це понад 46%.

Щиро вітаю всіх жінок і дівчат, які обрали для себе непростий, але неймовірно цікавий, захоплюючий та наповнений наукою шлях. Закликаю Вас і надалі не здаватися перед труднощами і упевнено рухатися до заданої мети. Бажаю усім науковцям Подільського державного аграрно-технічного університету наснаги, терпіння, сил, задоволення від роботи та реалізації нових наукових відкриттів і досягнень!

З повагою ректор,
доктор економічних наук, професор,
заслужений працівник сільського господарства України
В.В. Іванишин