З Днем науки!

Шановні наукові, науково-педагогічні працівники!
Щиро вітаю Вас з Днем науки!

Це день вшанування наукових традицій, досягнень вчених України, якими ми по праву пишаємося, і на які покладаємо великі сподівання. Рівень соціально-економічного розвитку нашої держави, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві і потрібні завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце України у світовій спільноті.

Цілеспрямована діяльність тисяч українських науковців та дослідників забезпечила створення визнаних у світі наукових шкіл та високотехнологічних розробок. Вітчизняна наука нарощує свій потенціал, активно розвиває пріоритетні наукові напрями, створює нові технології. Саме в інтеграції з передовою наукою можливий вихід на новий рівень української вищої освіти.

Наш університет теж має славні наукові традиції. За вікову історію закладу вищої освіти зроблено чимало відкриттів, визнаних не тільки в Україні, а й за її межами . Тільки за 2019 рік науковці нашого університету опублікували близько 50 наукових статей у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, біля 800 наукових праць – в інших наукометричних базах і виданнях, з яких 108 – за кордоном, отримали 35 охоронних документів, вивели нові сорти рослин.

Значні досягнення має наше товариство студентів і молодих учених, серед основних здобутків якого – 5 переможців Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів студентських науково-дослідних робіт, одна одноосібна монографія, 25 наукових публікацій у наукометричних базах Scopus і Web of Science, 695 наукових праць у інших виданнях.

Шановні науковці! Результати Вашої діяльності – це приклад високого професіоналізму, наполегливості, відданості своїй професії. І це дає впевненості в тому, що наука України успішно рухається у майбутнє.

Бажаю кожному з Вас нових творчих пошуків і здобутків, невичерпної енергії, наснаги, вагомих успіхів і перемог на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху. Хай ніколи не згасають Ваші прагнення до нових наукових звершень, хай завжди Вас супроводжує натхнення. Зичу Вам міцного здоров'я, благополуччя, родинного тепла та любові.

ректор, професор
Володимир Іванишин