Висловлюємо щирі співчуття!

Колектив Подільського державного аграрно-технічного університету  висловлює щирі співчуття рідним, колегам і колективу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з приводу смерті відомого науковця, ректора університету, доктора технічних наук, професора – Петра ЯСНІЯ.

Своє життя Петро Володимирович присвятив розвиткові освіти та науки України, багато років був дбайливим керівником і мудрим наставником для спільноти університету, який власним прикладом надихав не одне покоління вчених, педагогів і студентів.

Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від горя втрати. Невичерпна життєва енергія, любов до ближніх, відданість обраній справі, що були притаманні Петру Володимировичу, назавжди залишаться у наших серцях, а його життєвий шлях і вагомий доробок буде прикладом для прийдешніх поколінь здобувачів, науковців і педагогів.

Поділяємо горе всіх хто знав професора ЯСНІЯ, сумуємо разом із Вами у цей скорботний час.

Царство небесне і вічна пам'ять.

Ректор Володимир ІВАНИШИН