Університетська родина ПДАТУ глибоко сумує з приводу смерті Наталії Петрівни Тарнавської

Університетська родина Подільського державного аграрно-технічного університету глибоко сумує з приводу смерті Наталії Петрівни ТАРНАВСЬКОЇ – науковця, педагога, доктора економічних наук, професора, академіка Академії економічних наук України, члена-кореспондента Міжнародної кадрової академії і висловлює щирі співчуття рідним, друзям, знайомим.

Наталія Петрівна Тарнавська народилася 23 жовтня 1954 року в м. Тернопіль.

У 1975 р. з відзнакою закінчила Тернопільський фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Планування промисловості».

Трудову діяльність розпочала на виробництві інженером з праці та заробітної плати. У 1977 р. повернулася в альма-матер для подальшої наукової роботи. Займалася розробкою та впровадженням нормативних і науково-методичних документів для суб'єктів господарювання Міністерства газової промисловості СРСР, на основі чого в 1989 р. захистила кандидатську дисертацію в Інституті економіки АН УРСР.

У 2009 р. захистила докторську дисертацію, зробивши вагомий внесок у розвиток теорії і методології менеджменту, інноваційного розвитку суб'єктів господарювання та управління їх конкурентоспроможністю.

Працювала завідувачем кафедри менеджменту організацій та інноваційного підприємництва ТНЕУ, професором кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ПДАТУ, членом спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук ПДАТУ.

Неодноразово виконувала роботу у складі експертних рад з питань проведення експертизи дисертацій МОН України, експертних комісій, науково-методичних комісій (підкомісій) з вищої освіти МОН України.

Наталія Петрівна Тарнавська – автор 7 монографій, 127 наукових праць та 64 документів нормативного та навчально-методичного характеру. Серед виданої навчальної літератури найвідомішим є підручник «Менеджмент: теорія і практика» для закладів вищої освіти.

Серед наукових інтересів проблематика інноватики, теорії і методології формування і реалізації інноваційної політики на всіх рівнях управління економікою, забезпечення конкурентоспроможності суб'єктів господарювання в умовах глобалізації.

31 березня 2020 року Наталія Петрівна відійшла у Вічність…

Виносимо співчуття родині: дочці Олені та її чоловіку Томасу, брату Юрію, братовій Олені, племіннику Петру, рідним, близьким, друзям.

Пам'ять про  Наталію Петрівну, як  про добру, чуйну людину, висококваліфікованого фахівця, талановитого науковця назавжди збережеться у наших серцях.

Світла і вічна Їй пам'ять…

Ректорат,
Профком,
колектив кафедри економіки,
підприємництва, торгівлі
та біржової діяльності ПДАТУ