Університетська родина глибоко сумує з приводу смерті Віктора Анатолійовича Зеленського

Віктор Анатолійович ЗЕЛЕНСЬКИЙ народився 26 березня 1960 року в місті Чадир-Лунга республіки Молдова.

У 1982 році Віктор Анатолійович закінчив Кишинівський сільськогосподарсь-кий інститут ім. М.В. Фрунзе за спеціальністю «Агрономія» та здобув кваліфікацію вченого агронома.

Працював асистентом кафедри загального і зрошувального землеробства Кишинівського сільськогосподарського інституту. Кандидатську дисертацію захистив у 1991 році.

З 1992 року Віктор Анатолійович працював старшим науковим співробітником, асистентом, доцентом кафедри кормовиробництва Кам'янець-Подільського сільськогосподарського інституту. У 1997 році був призначений заступником декана агрономічного факультету Подільської державної аграрно-технічної академії.

У 2011 році Віктор Анатолійович був обраний директором навчально-наукового інституту агротехнологій і природокористування Подільського державного аграрно-технічного університету, а з 2015 року – деканом факультету агротехнологій і природокористування.

З вересня 2018 року Віктор Анатолійович працював завідувачем кафедри садівництва і виноградарства Подільського державного аграрно-технічного університету, а з жовтня 2019 року – доцентом кафедри садівництва і виноградарства, землеробства та грунтознавства.

Пам'ятаючи свого колегу, згадуємо Віктора Анатолійовича як фахівця своєї справи, відмінника освіти України, відмінника аграрної освіти і науки України.

Ми висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким Віктора Анатолійовича.

Пам'ять про Віктора Анатолійовича назавжди залишиться в серцях усіх хто його знав.

ВІЧНА ЙОМУ ПАМ'ЯТЬ !

Прощання з покійним 2 лютого 2021 року в селі Кам'янка, вул. Свободи, 63.

Ректорат, профком,
Рада ветеранів університету