Світлій пам’яті Гончара Олександра Володимировича (1957-2020)

Ректорат університету з глибоким сумом сповіщає, що 12 червня 2020 року на 63 році життя відійшов у вічність Гончар Олександр Володимирович – заступник директора з навчально-виробничої роботи Хотинського фахового коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.

Олександр Володимирович народився 23 серпня 1957 року в м. Хотин Чернівецької області. У 1977 році закінчив Хотинський сільськогосподарський технікум за спеціальністю «Механізація сільського господарства». Упродовж 1977-1979 рр. проходив службу в Радянській армії. З 1979 року розпочав трудовий шлях в Хотинському сільськогосподарському технікумі, якому відтоді присвятив понад 40 років життя, спочатку на посаді лаборанта, а потім – викладача. У 1982 році закінчив Кам'янець-Подільський сільськогосподарський інститут, отримавши кваліфікацію «Інженер-механік». З 2003 рік – заступник директора з навчально-виробничої роботи технікуму.

За значний вклад у розвиток освіти України нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Олександра Володимировича завжди пам'ятатимуть, як висококваліфікованого фахівця, колегу, який прийде на допомогу, оптиміста по життю, виключно порядну, щиру і чесну людину.

З глибоким сумом висловлюємо співчуття рідним і близьким покійного. Вічна йому пам'ять…

Адміністрація університету