Проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК»

Триває прийом матеріалів студентів закладів вищої освіти для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК», згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 04 жовтня 2019 року № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019-2020 навчальному році», відповідно до якого Подільський державний аграрно-технічний університет призначено базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ туру.

Для участі у ІІ турі Конкурсу необхідно до 15 лютого 2020 р. (за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи (у друкованому вигляді та на електронних носіях) переможців І туру закладів вищої освіти за адресою:

вул. Шевченка, 13. м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300,

відповідальному секретарю, спеціальність «Економіка сільського господарства та АПК»).

Нагадуємо, що наукові роботи студентів повинні бути оформлені відповідно до вимог Розділу ІІІ «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 квітня 2017 року № 605.

На сайті університету можливо ознайомиться з більш детальною інформацією щодо проведення Конкурсу.

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися до:

(067) 381-20-12 – Левицька Вікторія Андріївна, к.вет.н., в.о. проректора з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності, заступник голови галузевої конкурсної комісії;

(067) 699-34-14 - Корженівська Наталія Леонідівна, к.е.н., доцент, заступник декана економічного факультету з наукової роботи та міжнародних зв'язків, відповідальний секретар конкурсу, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..