Оголошується додатковий набір на заочну форму навчання

Подільський державний аграрно-технічний університет оголошує додатковий набір для бажаючих здобути освітній ступінь бакалавра або магістра за заочною формою навчання.

Для здобуття освітнього ступеня бакалавра приймаються особи, що мають дипломи ОКР «молодший спеціаліст», ОС «бакалавра», ОКР «спеціаліста» чи ОС «магістра».

Для здобуття освітнього ступеня магістра приймаються особи, що мають дипломи ОС «бакалавра», ОКР «спеціаліста» чи ОС «магістра».

Прийом заяв та документів проводиться з 05 по 08 жовтня. Вступні випробування – з 09 по 13 жовтня.Зарахування – 17 жовтня.

Якщо ви бажаєте отримати якісну освіту за європейськими стандартами і в подальшому високооплачувану роботу та перспективу професійного кар'єрного зросту, приєднуйтесь до лав студентів Подільського державного аграрно-технічного університету!

Контактні особи:

Семенов Олександр Михайлович