Конференція трудового колективу 19 квітня 2021 року

19 квітня 2021 року о 14:00 відбудеться Конференція трудового колективу ПДАТУ у дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom. На порядок денний виноситься єдине питання - затвердження нової редакції Статуту закладу вищої освіти "Подільський державний університет". Із проектом Статуту  можна ознайомитися на сайті університету.

Списки делегатів та посилання на відеоконференцію будуть надіслані у Viber -чат ПДУ. При неможливості підключення до відеоконференції, делегати матимуть можливість проголосувати по e-mail (про це потрібно буде заздалегідь, або впродовж дня конференції повідомити організаторів).

З організаційних питань звертатися до вченого секретаря ПДУ Кобернюк О.Т. та голови профкому Ліщук С.Г.