ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

opendoor22

Шановні абітурієнти! Щоб зробити правильний вибір закладу для здобуття освіти, потрібно мати уявлення: який цей заклад, що очікувати, які перспективи він відкриє для вас.

28 травня 2022 року Заклад вищої освіти «Подільський державний університет» запрошує батьків та учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та усіх бажаючих на День відкритих дверей, що відбудеться за адресою: Шевченка, 12.

Ви зможете отримати вичерпну інформацію про нові правила прийому до університету на 2022-2023 навчальний рік, ознайомитись з умовами та вимогами до навчання, матеріально-технічною базою, навчальними корпусами, лабораторіями та кабінетами, умовами проживання в гуртожитках та особливостями дозвілля наших здобувачів.

12.00-12.30 – реєстрація

12.30 – зустріч з адміністрацією університету та презентація спеціальностей (2 поверх, актова зала).

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

ЗРОБІТЬ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР І ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОЇ ВЕЛИКОЇ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ РОДИНИ!