Зустріч-бесіда студентського активу із ректором Університету

17 березня, після закінчення пар, представники студентського активу усіх факультетів та навчально-наукового інституту енергетики Подільського державного університету не поспішали додому. На цей день була запланована зустріч із ректором університету, професором Володимиром Іванишин.

Дистанційне навчання обмежувало можливості для, раніше традиційних, зустрічей ректора із здобувачами вищої освіти. Тому сьогоднішню подію чекали всі.

Володимир Васильович не приховував радості бачити активних, розумних молодих людей в затишній атмосфері рідного Університету. «Не дивлячись на економічні труднощі в державі, ми намагаємося покращувати умови Вашого навчання. Цьогоріч провели капітальний ремонт даху головного корпусу, робимо ремонт навчальних аудиторій, замінили вікна в головному, третьому та першому корпусах. Плануємо ремонти в гуртожитках, здійснюємо придбання спортивного обладнання, технічного забезпечення...», - розповідав Володимир Іванишин.

Проте, ректор неодноразово наголошував, що найважливіше зараз для усіх учасників навчально-виховного процесу - берегти здоров'я і дотримуватися умов карантинних обмежень.

Свою стурбованість стосовно відірваності від живого спілкування у студентів, що проживають зараз в «червоних зонах», висловила в.о. Президента студентського парламенту Марія Кобилецька.

«Якщо навчання відбувається дистанційно, то і розвиток творчості, виховний процес має відбуватися так само за допомогою сучасних інформаційних платформ. Я цілком підтримую це і заохочую вас, студентів, спільно із Центром виховної роботи і соціально-культурного розвитку організовувати онлайн заходи, вебінари, конференції, допоки буде загроза захворювань на COVID-19", - підтримав студентську ініціативу ректор.

Бути активними, обговорювати проблеми студентського життя спільно для того, щоб відчувати себе комфортно і здобувати якісну освіту - саме це об'єднує студентів і ректора Університету.

Надалі, запланували зустрічі у такому форматі проводити кожного першого понеділка місяця.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку