Засідання вченої ради університету

22 вересня 2022 року відбулося планове засідання вченої ради Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», в якому прийняли участь 52 члени ради із 63. Засідання розпочалось з вшанування хвилиною мовчання пам'яті Почесного ректора університету, члена Наглядової ради, професора САМОКИША Михайла Івановича, Заслуженого працівника освіти України, «Відмінника аграрної освіти та науки» всіх трьох ступенів.

Надалі, ректор університету Володимир ІВАНИШИН привітав з ювілеєм завідувачку кафедри фізики, охорони праці та інженерії середовища, кандидата педагогічних наук, доцента ЗБАРАВСЬКУ Лесю Юріївну та побажав їй здоров’я, невичерпної енергії, наснаги та здійснення усіх творчих планів.

Вчена рада працювала згідно порядку денного:

1. Звіт про освітньо-педагогічну та господарську діяльність ВСП «Бучацький фаховий коледж ЗВО «ПДУ» за 2021-2022 н.р. (доп. директор коледжу ЛЕСЬКІВ Ігор Юрійович).
  2. Звіт про освітньо-педагогічну та господарську діяльність ВСП «Снятинський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» за 2021-2022 н.р. (доп. директор коледжу КАЛИТЧУК Іван Васильович).

На підставі результатів таємного голосування вчена рада прийняла рішення:

- про присвоєння вченого звання доцента по кафедрі ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії ГОРЮК Юлії Вікторівні;

- про присвоєння вченого звання доцента по кафедрі фізики, охорони праці та інженерії середовища ТОРЧУКУ Михайлу Васильовичу;

- про висунення кандидатури ректора університету, доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника сільського господарства України, члена-кореспондента НААН ІВАНИШИН Володимира Васильовича для участі в конкурсі на заміщення вакансії дійсного члена (академіка) НААН за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування (агроінженерія)»;

- про висунення кандидатури кандидата ветеринарних наук ГОРЮК Юлії Вікторівни на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

В різному вчена рада розглянула питання і одноголосно вирішила:

- відрахувати з числа здобувачів вищої освіти ступеня «доктор філософії», у зв’язку з невиконанням індивідуального плану наукової роботи, аспірантку 2 року навчання ДАНЧУК Наталію Ярославівну та аспіранта 3 року навчання ГАВЛОВСЬКОГО Олександра Казимировича;

- рекомендувати кандидата технічних наук, асистента кафедри тракторів, автомобілів та енергетичних засобів ПУКАСА Віталія Леонідовича для проходження підвищення кваліфікації у формі дистанційного стажування у Куявський університет у Влоцлавеку (Республіка Польща) з 26 вересня по 06 листопада 2022 року;

- схвалити до друку монографію «Системи тепло- і енергопостачання технологічних процесів агропромислового виробництва, що використовують поновлювальні джерела енергії: функціонування і моделювання динамічних режимів» підготовлену д.техн.н., професором КОТОВИМ Борисом Івановичем, д.екон.н., професором ІВАНИШИН Володимиром Васильовичем, к.техн.н., доцентом ПАНЦИРЕМ Юрієм Івановичем та ін.

- рекомендувати кандидатуру директора ВСП «Снятинський фаховий коледж ЗВО «ПДУ», кандидата фіз.-мат. наук КАЛИТЧУКА Івана Васильовича до нагородження почесним званням «Заслужений працівник освіти України» за значні досягнення з питань підготовки фахівців аграрного сектору економіки, вдосконалення освітньої діяльності, наукової роботи коледжу і з нагоди 50-річного ювілею.

Наступними питаннями вчена рада розглянула та затвердила:

- «Положення про науково-методичну раду Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»;

- «Положення про навчально-методичний відділ забезпечення якості вищої освіти Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»;

- звіт про досягнуті наукові результати стипендіатки Кабінету Міністрів України для молодих вчених, кандидата ветеринарних наук ГОРЮК Юлії Вікторівни за період з 01.10.2021р. по 01.10.2022р.;

- звіт про закордонне стажування кандидата технічних наук, асистента кафедри фізики, охорони праці та інженерії середовища ТОРЧУКА Михайла Васильовича.

Секретар вченої ради, доцент                                Олена КОБЕРНЮК