Ювілейний Відкритий фестиваль-конкурс «Агроуніфест-2019»

24 жовтня 2019 року Подільський державний аграрно-технічний університет радо вітав у своїх стінах обдаровану творчу молодь усіх навчальних закладів України на відкритому фестивалі «Агроуніфест-2019».

Початок фестивалю був надзвичайно яскравим, оскільки біля головного корпусу університету відбулася ярмарка-виставка товарів сільськогосподарської продукції місцевих виробників. У ярмарку взяли участь виробники м'ясних виробів та ковбас, виробничники молочної промисловості та сирів, різні цехи із переробки продукції.

Уже п'ятий рік поспіль під патронатом Голови Вченої ради університету доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника сільського господарства України Володимира Іванишина фейєричне творче змагання відбулося з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу України, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуального і творчого обдарування молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

Відкрили фестиваль наймолодші запрошені студія сучасного танцю «Liberty» з танцювальною композицією  «Шкільний батл» (Керівник: Маргарита Гринчак) .

Про відкриття фестивалю-конкурсу оголосив зі сцени проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Тарас Гуцол, передавши вітання від Володимира Іванишина та побажавши успішних і плідних мистецьких змагань та нових знайомств.

Спонсорами фестивалю виступили торгова марка «Український кристал» директор Володимир Юр'єв та «Еко-продукт» директор Юрій Мельник.

Оцінювали майстерність та творчість учасників фестивалю-конкурсу «Агроуніфест- 2019» професійне журі:

• заступник міського голови, голова журі Вадим Савчук;
  • керівник народної студії образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості  Наталя Махиня;
  • заступник директора районного центру культури і мистецтв «Розмай», режисер Олексій Шеремета;
  • заступник директора департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської Ради, керівник народного ансамблю танцю «Кам'янчанка» Петро Гаврилюк.
  • директор Кам'янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв, керівник Народного театру Української пісні «Петридава» Міського будинку культури Олеся Королюк.
  • директор навчально-наукового центру перепідготовки і підвищення кваліфіка  ції, кандидат технічних наук, доцент – Павло Федірко.

Протягом дня творчий фест переріс у масштабний захід, де учасники спробували себе у різних жанрах: «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Вокальне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Технічна творчість».

За підсумками фестивалю конкурсанти здобули такі призові місця:

І місце – Бучацький коледж ПДАТУ, Коледж ПДАТУ м. Кам'янець-Подільський, Коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам'янець-Подільського податкового інституту, Кам'янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну (номінація : «Технічна творчість»).

ІІ місце – Снятинський коледж ПДАТУ, Новоушицький коледж ПДАТУ, Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.

ІІІ місце – Кіцманський коледж ПДАТУ, Борщівський агротехнічний коледж, Шепетівський коледж ПДАТУ, Хотинський коледж ПДАТУ, Боярський коледж екології і природних ресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Гран-прі конкурсу-фестивалю отримала приймаюча сторона Подільський державний агарно-технічний університет.

Номінацію у нагороджені «Приз від Володимира Іванишин», отримав Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.

Пристрасні хореографічні постановки, пломенисті вокальні виступи, яскраві театральні інсценівки із невимовно піднесеною атмосферою презентування – таким запам'ятається ювілейний Відкритий творчий фестиваль-конкурс  «Агроуніфест-2019».

Переможці продемонстрували всю свою майстерність, професіоналізм, за що і отримали найвищі бали від суддів! Усі учасники були нагородженні подяками, дипломами та цінними подарунками.

Прес-центр ПДАТУ