Вибір професії — один з головних життєвих виборів…

Визначення із майбутньою професією — один із важливих життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі.

Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні.  З цією метою викладачі кафедри фізики, охорони праці та інженерії середовища навчально-наукового інституту енергетики ЗБАРАВСЬКА Леся Юріївна та ТОРЧУК Михайло Васильович відвідали Кам’янець-Подільський фаховий медичний коледж. Майбутнім випускникам була надана вичерпна інформація про спеціальності за якими ведеться підготовка фахівців у закладі вищої освіти «Подільський державний університет», особливості та переваги навчання студентів, а саме: участь у міжнародних наукових і навчальних програмах, практиках та можливості реалізації своїх творчих і спортивних здібностей. Багато запитань у здобувачів було щодо нових спеціальностей нашого університету, а саме: 163 «Біомедична інженерія», 126 «Інформаційні системи та технології», 053 « Психологія».

Завідувач кафедри фізики,
охорони праці та інженерії середовища
Леся ЗБАРАВСЬКА