Волонтери профкому та студентського Парламенту ПДАТУ прийняли участь у традиційній новорічній благодійній акції «Станьмо ближчими»

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

Традиційно активісти та волонтери первинної профспілкової організації співробітників та студентів та студентського Парламенту ПДАТУ, до Дня Святого Миколая Чудотворця  та на запрошення Організації молоді Атомпрофспілки прийняли участь у новорічній благодійній акції «Станьмо ближчими».

День Святого Миколая – популярне зимове свято для дітей та дорослих. Головна ідея свята - відчуття безкорисливого добра, прагнення подарувати іскру радості та надії. Це не тільки сімейна традиція, але й один із символів духовного тепла. Саме тому, щороку, волонтери ПДАТУ теж дарують  часточку добра у вигляді подарунків-сюрпризів, які розлітаються по всій Україні. Адже метою акції є знайомство та об'єднання активістів профспілкового руху, членів молодіжних рад, волонтерів та просто небайдужих. Минулого року в акції прийняло участь 154 учасника.

Профком та Парламент щиро вітають усіх із наступаючими святом Святого Миколая Чудотворця! Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у здійснення наших найзаповітніших бажань! Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Миколая!

Голова ППО співробітників та студентів ПДАТУ
Світлана Ліщук