Вітання іспанським друзям та партнерам!

Грудень місяць є багатим на свята в Іспанії. Так, період з 27 листопада по 24 грудня 2022р., Адвент, є найсвітлішим та найрадіснішим часом для католиків усього світу.  Це час, коли ми дякуємо один одному, дякуємо Богу та вшановуємо предків. Також 6 грудня Іспанія святкує День Конституції.

Тож, щиро вітаємо з усіма прийдешніми святами та принагідно хочемо подякувати нашим іспанським партнерам, зокрема Політехнічному університету Картахени та Технологічному Університету (м.Мурсія), а також висловлюємо безмежну вдячність королівській родині та уряду Іспанії і всьому іспанському народу за всебічну допомогу та підтримку впродовж цих 9-ти місяців безпрецедентної війни, котра щодня забирає життя багатьох людей, у тому числі дітей. Так, понад 1226 дітей постраждали в Україні внаслідок масштабної збройної агресії Російської Федерації. Весь світ продовжує бути свідком найжорстокіших воєнних злочинів проти українського народу. І саме завдяки допомозі та підтримці наших партнерів, ми відчуваємо свою силу та наближення перемоги.

Ми дякуємо владі Іспанії за безумовну підтримку наших біженців та переміщених осіб, ми глибоко вдячні за військову допомогу, медичну та  гуманітарну допомогу! Дякуємо вам за щиру підтримку України, солідарність з Україною та віру в Україну.

Бажаємо іспанцям чудового сезону Адвенту, веселого Різдва та щасливого Нового року!

Залишайтесь з Україною!