Відбувся ряд відео-занять з онлайн майстер-класу «Ораторське мистецтво»

На базі Подільського державного університету з 25-го січня по 24 лютого проходили онлайн майстер-класи «Ораторське мистецтво» у форматі відео-занять. Заняття були організовані та проведені фахівцями Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку. Спікером тренінгів виступив Свереда Валерій, культорганізатор сектору виховної роботи і студентських справ центру та по сумісництву актор театру і кіно, керівник народного театру-студії «ЛІНК» Міського будинку культури. Відеозйомку й  монтаж занять здійснював фахівець Центру  Володимир Мазуренок.

Захід проходив у рамках діючого плану виховного підрозділу центру, та підіймав ряд наступних актуальних проблем:

• Зовнішній вигляд оратора;
  • Композиційна структура виступу;
  • Розкриття  цілі і мети виступу, її проблематики чи конфлікту;
  • Фізична підготовка до виступу;
  • Методи побудови розповіді (ознайомлення з прийомами, секретами та аналізом)

Серед очікувань від проекту, при реєстрації учасників, були заявлені проблеми страху виступів перед аудиторією, важкості висловлювання своїх думок назагал, або відчуття дискомфорту, коли треба проводити прямі ефіри, знімати stories чи спілкуватись онлайн в інтернеті. Всі ці та багато інших тем обговорювались на заняттях.

Наразі, майстер-клас користується популярністю серед слухачів (окремі ролики набирають понад 600 переглядів у соціальних мережах).

Всі заняття проводились безкоштовно та доступні абсолютно всім за посиланням  на офіційному ютюб-каналі ПДУ:

Бажаємо приємного та корисного перегляду!

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку