В університеті відбулися захисти дисертаційних робіт

Впродовж 9 і 10 липня 2020 року відбулось засідання Спеціалізованої вченої ради Д 71.831.01 Подільського державного аграрно-технічного університету із захисту дисертаційних робіт

Докторську дисертацію на тему: «Науково-теоретичне обґрунтування технології вирощування та адаптивності гібридів кукурудзи для виробництва біоетанолу в умовах Лісостепу правобережного» за спеціальністю 06.01.09 «Рослинництво» захищав Паламарчук Віталій Дмитрович (виконана у Вінницькому національному аграрному університеті).

Кандидатські дисертації захищали:

• Браніцький Юрій Юрійович на тему: «Обґрунтування технологічних прийомів вирощування проса лозовидного (світчграс) для умов Лісостепу Правобережного», спеціальність 06.01.09 «Рослинництво» (Уладово-Люлинецька дослідно-селекційна станція НААН України);
  • Приходько Віталій Олександрович на тему: «Удосконалення технології вирощування змішаних посівів кукурудзи з високобілковими культурами на силос у південній частині Правобережного Лісостепу України», спеціальність 06.01.12 «Кормовиробництво і луківництво» (Уманський національний університет садівництва).

Вітаємо науковців і бажаємо їм подальших успіхів в науковій діяльності.

Учений секретар
Спеціалізованої вченої ради Д 71.831.01,