В рамках співпраці ЗВО "ПДУ" та Університету науки і комп'ютерних технологій відбулася лекція для закордонних колег.

15 вересня 2022 року на базі платформи ZOOM кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Валентина БОРКОВСЬКА та начальник відділу міжнародних зв’язків Анастасія ПОЛІЩУК на основі  підписаного договору про співпрацю взяли участь у заході з університетом науки і комп’ютерних технологій (Індонезія).
На даному заході Валентина БОРКОВСЬКА мала змогу провести лекцію англійською мовою на тему: «Local Taxes: The System of Calculation and Payment under the Conditions of Martial Law in Ukraine» (Місцеві податки: система обчислення та сплати в умовах воєнного стану в Україні) в якості запрошеного лектора в університеті науки і комп'ютерних технологій.

Лекція викликала великий інтерес у всіх присутніх, в результаті чого після її завершення відбулося активне обговорення між доповідачем та слухачами.

Для перегляду лекції перейдіть за посиланням нижче: