Участь в онлайн зустрічі науково-методичного центру ВПФО

17 червня 2020 року, за ініціативи державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», відбулася онлайн-зустріч голів студентського самоврядування та відповідальних за виховну роботу у аграрних закладах вищої освіти. В зустрічі взяли участь фахівці Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку ПДАТУ та представники студентського самоврядування університету.

Було обговорено питання дистанційного навчання під час пандемії, організації практики студентів. Крім того, спілкувалися про соціальні питання студентської молоді, здоровий спосіб життя, фізкультурно-оздоровчу роботу серед студентів та психологічне здоров'я молоді.

Зокрема, було піднято важливе питання щодо умов прожиття в гуртожитках закладів освіти для студентів із обмеженими можливостями. З обговорення стало зрозуміло, що не дивлячись на різного роду труднощі, університети надають відповідні умови для таких людей, докладаючи максимум зусиль для їхнього комфортного проживання. Також прозвучала ідея організації «Школи лідерства студентства», метою якої стане обмін досвідом та ідеями, організація спілкування з лідерами аграрного сектору економіки України.

Пропозиції, напрацьовані під час зустрічі, будуть враховані при формуванні плану виховної роботи Центру нашого університету на 2020-2021 навчальний рік.

Робоча зустріч проходила в онлайн-режимі на платформі Webex Conference.

Директор центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку