У ЗВО "ПДУ" розпочато колективні переговори по укладаннню Колективного договору на 2022-2026 роки

ОГОЛОШЕННЯ

Первинна профспілкова організація співробітників та студентів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» інформує, що відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди» в нашій установі

розпочато колективні переговори по укладенню колективного договору на 2022-2026 роки.

Адміністрація і профспілковий комітет прийшли до згоди, що для ведення переговорів з укладанням договору в Університеті буде створено робочу комісію на паритетних засадах з представників обох сторін. Усі зауваження та доповнення до ПРОЕКТУ Колективного договору можна подавати до робочої групи (каб. № 33 «Профком»)

Для регулювання розбіжностей, забезпечення гарантій особами, які беруть участь у переговорах, сторони керуються положеннями статей 11 і 12 Закону України «Про колективні договори і угоди».

Ознайомитися із ПРОЕКТОМ Колективного договору між адміністрацією та виборним органом профспілкової організації ЗВО «ПДУ» на 2022-2026 роки можна на сайті університету.