У ПДАТУ відбувся Ярмарок меду

Сьогодні, 19 серпня, раді були бачити всіх на солодкому медовому святі!

У свято православних християн – Яблуневий Спас, професійні і досвідчені бджолярі Подільського державного аграрно-технічного університету відзначали «День пасічника» і пропонували скуштувати і придбати мед, зібраний їх руками з любов'ю та за всіма правилами і технологіями.

З привітальним словом до гостей ярмарку звернувся ректор Подільського державного аграрно-технічного університету, заслужений працівник сільського господарства України, доктор економічних наук, професор Володимир Іванишин.

Також на свято з освяченням та благословінням завітав настоятель храму апостола-Євангеліста Івана Богослова митрофорний протоієрей Юрій Матвейцов.

На ярмарку були медові призи за участь у вікторинах та конкурсах, дегустації, майстер-класи для дітей.
На згадку про свято наші гості фотографувались із симпатичним трутнем та щедрим пасічником. А на завершення частувались паляницею з медом та маком!

Центр виховної роботи
і соціально-культурного розвитку