У ПДАТУ пройшла Конференція трудового колективу у дистанційному форматі

30 жовтня у Подільському державному аграрно-технічному університеті проводилась конференція трудового колективу у дистанційному форматі.

Делегати від НПП, працівників всіх структурних підрозділів, здобувачів вищої освіти одностайно ухвалили рішення: Проект нової редакції Статуту закладу вищої освіти «Подільський державний університет» погодити із доповненнями та зауваженнями.

Та, відповідно до статті 19 (пункт 5) Закону України "Про вищу освіту" конференцією було затверджено звіт ректора університету, доктора економічних наук, професора, члена-кореспондента НААН України Іванишин Володимира Васильовича за 2019-2020 навчальний рік.

Оргкомітет щиро вдячний всім делегатам за розуміння, блискавичну реакцію та одностайне рішення.

Оргкомітет