У Новоушицькому фаховому коледжі відбувся захист дипломних проектів

З 23 по 25 червня 2020 року у ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» відбувся захист дипломних проектів навчальних груп А14, Л14, М14, М23, Д14 і Х14.

На захисті дипломних робіт працювали такі екзаменаційні комісії:

- 201 «Агрономія»: голова комісії – Чинчик Олександр Сергійович, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри екології, карантину та захисту рослин ПДАТУ; члени комісії: Івасик Мирослава Володимирівна, директор коледжу; Гавловський Олександр Казимирович, голова циклової комісії агроекономічних дисциплін.

- 205 «Лісове господарство»: голова комісії – М'ялковський Руслан Олександрович, доктор сільськогосподарських наук, доцент, завідувач кафедри садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою ПДАТУ; члени комісії: Лісовський Владислав Броніславович, викладач спеціальних дисциплін; Майстерчук Надія Миколаївна, викладач спеціальних дисциплін.

- 208 «Агроінженерія»: голова комісії – Рудь Анатолій Володимирович, завідувач кафедри агроінженерії та системотехніки ПДАТУ, доктор філософії в галузі технічних наук, доцент; члени комісії: Дюг Олександр Євгенович, голова циклової комісії спеціальних дисциплін та практичного навчання, викладач коледжу; Мельниченко Олександр Іванович, викладач спеціальних дисциплін.

- 275 «Транспортні технології»: голова комісії – Замойський Степан Михайлович, кандидат технічних наук, доцент кафедри транспортних технологій та засобів АПК ПДАТУ; члени комісії: Антас Наталія Ігорівна, викладач спеціальних дисциплін та практичного навчання; Мельник Юлія Василівна, голова циклової комісії загально-технічних дисциплін.

- 142 «Енергетичне машинобудування»: голова комісії – Гарасимчук Ігор Дмитрович, кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри електротехніки, електромеханіки та електротехнологій ПДАТУ; члени комісії: Грохолдьський Микола Олександрович, голова циклової комісії спеціальних дисциплін та практичного навчання, Кобилецький Олександр Миколайович, викладач спеціальних дисциплін.

Під час публічного захисту відбулися цікаві дискусії, заслухано чимало новаторських рішень у вирішенні проблем аграрного сектору економіки України. За підсумками усі студенти випускних груп успішно захистили дипломні роботи. Бажаємо атестованим фахівцям успіхів в професійному житті.

Директор ВСП «Новоушицький фаховий
коледж Подільського державного