Третій день міжвідомчих навчально-методичних зборів спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України

Згідно програми свою роботу продовжують міжвідомчі навчально-методичні збори спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які відвідують наш університет з метою підвищення загального та спеціального рівня спеціалістів ветеринарної медицини та кінологів кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України про основні напрямки ветеринарного забезпечення та обмін досвідом у попередженні та профілактиці захворювань службових собак.

Програма зборів спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України на сьогодні (29 січня) передбачає:

  • відвідування лекцій доктора ветеринарних наук, професора ПДАТУ, Желавського М. М. на тему: «Деякі питання внутрішніх незаразних хвороб собак» та «Сучасна проблематика репродукції собак».
  • відвідування лекцій кандидата ветеринарних наук, доцента ПДАТУ, Степанова О. Д. на тему: «Хірургічна патологія собак».

Після лекцій, відповідно до програми, запланований переїзд учасників до міста Хмельницький автобусом ГУНП в Хмельницькій області. Подальші заходи міжвідомчих навчально-методичних зборів будуть відбуватись у місті Хмельницький.

Прес-центр ПДАТУ
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.