Сучасні проблеми тваринництва та ветеринарії

На кафедрі хімії відбувся студентський навчально-науковий семінар «Сучасні проблеми тваринництва та ветеринарії», в якому взяли участь здобувачі вищої освіти другого курсу спеціальностей 211 «Ветеринарна медицина» та 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Під час роботи семінару обговорювались актуальні питання формування повноцінної кормової бази для забезпечення тварин високоякісними кормами; посилення процесу ветеринарно-санітарного контролю на тваринницьких фермах; забезпечення якості продуктів тваринництва, яка б відповідала міжнародним стандартам.

Здобувачі вищої освіти представили доповіді на такі теми:

1. КОСТЮК Марія «Вирішення проблеми протеїнового живлення у тваринництві»;
  2. КОЛОМІЄЦЬ Павло «Причини виникнення вітамінної недостатності у тварин»;
  3. БАСЮК Софія «Якість води як важливий фактор забезпечення здоров’я тварин»;
  4. ЖИГАЛОВ Євген «Причини виникнення кетозу та його профілактика»;
  5. КЕЛЬМАН Крістіна «Напрями підвищення ефективного виробництва екологічно чистої продукції тваринництва»;
  6. НАУМОВИЧ Софія «Вплив техногенного навантаження на якість продукції бджільництва».

Учасники семінару провели дискусії з актуальних проблем у тваринництві та ветеринарній медицині, обмінялися думками. За результатами роботи семінару було прийнято відповідну резолюцію.

Кандидат сільськогосподарських наук,

доцент кафедри хімії