- Молодіжний хор та танцювальний ансамбль «Спалах», Бучацький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат премії Гран-Прі.
Жанр «Хореографічне мистецтво»
Номінація «Народний танець»
- Театр народного танцю «Подих», Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат І премії.
Номінація «Сучасний танець»
- Дует Анна Стрижиборода, Олег Петрик, Хотинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
- Танцювальний колектив сучасного танцю «Бріджес», Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат І премії.
- Танцювальний колектив «Смайл», Кіцманський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
- Танцювальний колектив сучасного танцю «Бріджес», Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат ІІ премії.
Номінація «Спортивний-бальний танець»
- Танцювальний ансамбль «Спалах», Бучацький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
- Танцювальний колектив «Смайл», Кіцманський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
Жанр «Інструментальне мистецтво»
- Серафим Лучанський, Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат І премії.
- Діана Басалига, Снятинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
- Ансамбль народних інструментів «Барви Карпат», Снятинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
Жанр «Театральне мистецтво»
- Олеся Ломачинська, Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
- Олександр Івасюк, Снятинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
- Валентина Шинкаренко, Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
- Катерина Дуліба-Рябой, Хотинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
- Літературно-драматична студія «Натхнення», Кам`янець-Подільський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
Жанр «Вокальне мистецтво»
Номінація «Авторська пісня»
- Володимир Сірант, ПДАТУ – Лауреат І премії.
Номінація «Народний спів»
- Святослав Стефанець, Світлана Підгайна, Галина Верига, Снятинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
- Вокально-інструментальний ансамбль «Fiesta», ПДАТУ – Лауреат І премії.
- Владислав Верстюк, Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат І премії.
- Іван Бовтюк, Снятинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
Номінація «Естрадний спів»
- Вікторія Пац, Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат І премії.
- Володимир Мигаль, Бучацький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
- Квартет, Бучацький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
- Віоліна Якимчук, Хотинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
- Володимир Андроник, Хотинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
- Констянтин Олексюк, Кіцманський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
- Владислава Худняк, Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат ІІІ премії.
- Лілія Чорненька, Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат ІІІ премії.
Жанр «Декоративно-ужиткове мистецтво»
- Олена Гончар, (декоративний розпис), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат І премії.
- Гурток «Дизайн», (холодний батик), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат І премії.
- Євгена Скрипник, (батик, декоративний розпис), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
- Людмила Мостова, (картини із соломи), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
- Юлія Максимович, (бісероплетіння), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
- Яна Рачковська, (бісероплетіння), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
- Владислава Гргорьєва, (бісероплетіння), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
- Учні гупи 224, (Самчиківський розпис), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
- Катерина Маг, (композиція з фетру), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
- Учні гупи 224, (серія робіт), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
- Анастасія Бабко, (витинанка), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
- Ганна Матвійчук, (олійний живопис), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
- Юлія Мельник, (малюнок на склі), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
- Інна Костюченко, (вишивка бісером), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
- Валентина Шинкаренко, (вишивка бісером), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
- Оксана Росновська, (бісероплетіння), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІІ премії.
- Дарина Чміль, (лялька мотанка), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІІ премії.
- Учні групи 224, (витинанка), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІІ премії.
- Іван Петровці, (живопис), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІІ премії.
- Валентина Бідна, (витинанка), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
- Валентина Мефодовська, (вишивка бісером), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
- Леся Олійник, (ткацтво), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
- Лариса Банар, (вироби зі шкіри), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
- Дмитро Шинкаренко, (живопис, ліпнина), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.