Список переможців дистанційного фестивалю-конкурсу «Агроуніфест-2020»

1. Молодіжний хор та танцювальний ансамбль «Спалах», Бучацький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат премії Гран-Прі.

Жанр «Хореографічне мистецтво»

Номінація «Народний танець»

1. Театр народного танцю «Подих», Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат І премії.

Номінація «Сучасний танець»

1. Дует Анна Стрижиборода, Олег Петрик, Хотинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
  2. Танцювальний колектив сучасного танцю «Бріджес», Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат І премії.
  3. Танцювальний колектив «Смайл», Кіцманський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
  4. Танцювальний колектив сучасного танцю «Бріджес», Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат ІІ премії.

Номінація «Спортивний-бальний танець»

1. Танцювальний ансамбль «Спалах», Бучацький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
  2. Танцювальний колектив «Смайл», Кіцманський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.

Жанр «Інструментальне мистецтво»

1. Серафим Лучанський, Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат І премії.
  2. Діана Басалига, Снятинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
  3. Ансамбль народних інструментів «Барви Карпат», Снятинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.

Жанр «Театральне мистецтво»

1. Олеся Ломачинська, Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
  2. Олександр Івасюк, Снятинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
  3. Валентина Шинкаренко, Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
  4. Катерина Дуліба-Рябой, Хотинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
  5. Літературно-драматична студія «Натхнення», Кам`янець-Подільський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.

Жанр «Вокальне мистецтво»

Номінація «Авторська пісня»

1. Володимир Сірант, ПДАТУ – Лауреат І премії.

Номінація «Народний спів»

1. Святослав Стефанець, Світлана Підгайна, Галина Верига, Снятинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
  2. Вокально-інструментальний ансамбль «Fiesta», ПДАТУ – Лауреат І премії.
  3. Владислав Верстюк, Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат І премії.
  4. Іван Бовтюк, Снятинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.

Номінація «Естрадний спів»

1. Вікторія Пац, Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат І премії.
  2. Володимир Мигаль, Бучацький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
  3. Квартет, Бучацький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
  4. Віоліна Якимчук, Хотинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
  5. Володимир Андроник, Хотинський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
  6. Констянтин Олексюк, Кіцманський фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
  7. Владислава Худняк, Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат ІІІ премії.
  8. Лілія Чорненька, Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій Кам`янець-Подільського податкового інституту – Лауреат ІІІ премії.

Жанр «Декоративно-ужиткове мистецтво»

1. Олена Гончар, (декоративний розпис), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат І премії.
  2. Гурток «Дизайн», (холодний батик), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат І премії.
  3. Євгена Скрипник, (батик, декоративний розпис), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
  4. Людмила Мостова, (картини із соломи), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат І премії.
  5. Юлія Максимович, (бісероплетіння), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
  6. Яна Рачковська, (бісероплетіння), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
  7. Владислава Гргорьєва, (бісероплетіння), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
  8. Учні гупи 224, (Самчиківський розпис), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
  9. Катерина Маг, (композиція з фетру), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
  10. Учні гупи 224, (серія робіт), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
  11. Анастасія Бабко, (витинанка), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
  12. Ганна Матвійчук, (олійний живопис), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІ премії.
  13. Юлія Мельник, (малюнок на склі), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
  14. Інна Костюченко, (вишивка бісером), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
  15. Валентина Шинкаренко, (вишивка бісером), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІ премії.
  16. Оксана Росновська, (бісероплетіння), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІІ премії.
  17. Дарина Чміль, (лялька мотанка), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІІ премії.
  18. Учні групи 224, (витинанка), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІІ премії.
  19. Іван Петровці, (живопис), ДНЗ «Подільський центр професійної освіти» – Лауреат ІІІ премії.
  20. Валентина Бідна, (витинанка), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
  21. Валентина Мефодовська, (вишивка бісером), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
  22. Леся Олійник, (ткацтво), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
  23. Лариса Банар, (вироби зі шкіри), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.
  24. Дмитро Шинкаренко, (живопис, ліпнина), Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ – Лауреат ІІІ премії.