Розпочався спільний проєкт «Птахи в саду»

Сьогодні ректор Володимир ІВАНИШИН став першим відвідувачем експозиції «Птахи в саду», що розпочала свою роботу в Ботанічному саду Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» за підтримки Partnerships for nature (USA) та в партнерстві з Національним природним парком «Подільські Товтри» і ГО «Українська природоохоронна група». Ректор оглянув перші інтерактивні стенди, а також поділився своїми ідеями, щодо подальшого втілення проєкту, представник Національного природнього парку «Подільські Товтри» Михайло ДРЕБЕТ в свою чергу також запропонував ряд ідей, що підсилять проєкт та допоможуть реалізувати задумане. В результаті проведеної зустрічі було вирішено, розробити спільну концепцію, а згодом програму нашої подальшої співпраці, яка є корисною не тільки для зазначених організацій, а й для мешканців та гостей нашого міста, студентів та школярів, які вивчають природу нашого краю. Тому Ботанічний сад Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» запрошує відвідувачів оглянути матеріали нової пізнавальної експозиції, яка згодом буде поповнюватись. Це тільки початок.

Проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності

доктор економічних наук, професор Бялковська Оксана Антонівна