Розпочалися Перші міжвідомчі навчально-методичні збори спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України

Сьогодні, 27 січня, за дорученням керівництва Національної поліції України, на базі університету розпочалися Перші міжвідомчі навчально-методичні збори спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які триватимуть у м. Кам'янці-Подільському до 29 січня.

Метою зборів є підвищення загального та спеціального рівня спеціалістів ветеринарної медицини та кінологів органів державної влади сектору безпеки та оборони України з основних напрямків ветеринарного забезпечення та обмін досвідом у попередженні та профілактиці захворювань службових собак. Участь в зборах беруть 50 фахівців-кінологів з 10 державних силових структур України.

Урочисте відкриття зборів розпочав ректор Подільського державного аграрно-технічного університету, доктор економічних наук, професор Іванишин Володимир Васильович, який ознайомив учасників зборів з короткою історією університету, поділився досягненнями, які нагромадив наш заклад освіти за свій сторічний шлях. Ректор наголосив на розвитку співпраці університету з Національною поліцією України, яка триває з 2017 року, розповівши про її здобутки на сьогоднішній час. На завершення Володимир Васильович побажав, щоб досвід і навички, отримані під час проведення зборів підвищили майстерність учасників, як фахівців-кінологів, але які вони демонстрували якомога рідше в умовах реальних загроз.

До вітального слова долучився і заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області-начальник кримінальної поліції, полковник поліції Чайковський Андрій Едуардович, який привітав учасників зборів і побажав взяти від отриманих тут знань як найбільше.

Після урочистого відкриття фахівці-кінологи почали свою роботу згідно програми зборів, ознайомившись з матеріально-технічною базою факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві. Далі, на високому професійному рівні, для слухачів зборів була проведена перша лекція доктором сільськогосподарських наук, професоркою, завідувачкою кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України ПДАТУ Супрович Тетяною Михайлівною.

Прес-центр ПДАТУ