Презентація спеціальностей Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»

31 січня 2023 року в Камʼянець-Подільській міській бібліотеці імені Костя Солухи відбувся семінар з обміну досвідом роботи первинних ветеранських організацій нашого міста.

Досвідом роботи первинної організації Подільського державного університету поділився її голова, професор Анатолій РУДЬ

Окрім того, Анатолій Володимирович охарактеризував усі спеціальності за якими готуються фахівці освітнього рівня «Бакалавр» і «Магістр» на факультетах агротехнологій і природокористування, ветеринарної медицини і технологій у тваринництві, інженерно-технічному, енергетики та інформаційних технологій, а також навчально-наукових інститутах бізнесу і фінансів та харчових технологій.

Учасники семінару задавали запитання щодо вимоги  здачі Національного мультипредметного тесту, умов вступу до нашого університету, навчання та проживання в гуртожитку. На всі запитання були дані повні та вичерпні відповіді, а також вручено перелік спеціальностей у паперовому виді.

Голова ради

ветеранів, професор                                                     Анатолій РУДЬ