Позачергова конференція трудового колективу ПДАТУ в дистанційному режимі – Статут у новій редакції погоджено

20 вересня 2021 року було проведено конференцію трудового колективу Подільського державного аграрно-технічного університету у дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom.

Під час засідання головуючий конференції Анатолій Рудь та начальник юридичного відділу Дмитро Мальченко ознайомили присутніх із питаннями порядку денного, а саме: погодження Проекту Статуту закладу вищої освіти "Подільський державний університет" у новій редакції, з урахуванням рішення Конституційного Суду України від 14 липня 2021 року №1-р/2021 та наказу Міністерства освіти і науки України від 09.09.2021 року № 974 «Про приведення у відповідність до законодавства Статутів закладів вищої та фахової передвищої освіти, що належать до сфери управління МОН». Після чого делегати Конференції одноголосно  проголосували за прийняття відповідних змін та одностайно підтримали відповідну постанову конференції.

Оргкомітет щиро вдячний всім делегатам за розуміння, злагоджену роботу та одностайне рішення.

Голова первинної профспілкової організації
співробітників та студентів ПДАТУ