Підсумки IX Міжнародного тижня тренінгів для викладачів,

2 червня добіг кінця IX Міжнародний тиждень тренінгів для викладачів, котрий було організовано на базі Політехнічного університету в Картахені за результатами участі в програмі міжнародних академічних обмінів Еразмус+ К107.
Останнього дня до уваги учасників заходу було представлено дві презентації ЗВО із 150-ти річною історією. Військово-морську академію Мірча чел Батран представляла заступник декана факультету військово-морської інженерії з наукової та міжнародної діяльності, старший викладач Едіт Кайтер. Університет природніх ресурсів та наук про життя (м.Відень) представив викладач Александр Кельнер. Обидва ЗВО мають високі показники в міжнародній діяльності, велику кількість європейських проєктів та значне їх фінансування.
Після загальної дискусії, підведення підсумків та вручення сертифікатів, слово надали ректору закладу вищої освіти «Подільський державний університет» Володимиру ІВАНИШИН, котрий подякував адміністрації UPCT та організаторам за чудовий захід, покликаний сприяти міжнародній кооперації, налагодженню академічних обмінів, розвитку міжкультурних зв’язків ЗВО по всьому світі, а також запросив усіх присутніх відвідати Україну, а саме ЗВО «ПДУ» одразу після перемоги у війні проти російських загарбників.