Перший день візиту до Варшавського університету природничих наук

В рамках співпраці між Подільським державним аграрно-технічним університетом та Варшавським університетом природничих наук-SGGW (м. Варшава, Республіка Польща), відбувся перший день візиту ректора нашого університету, професора Володимира Іванишин до SGGW.

На зустрічі було обумовлено напрями подальшої співпраці між університетами. Ректор Веслав Білявський вже офіційно представив після виборів свого наступника Міхала Засаду, що прийме обов'язки керівництва SGGW з 1 вересня 2020 року.

В свою чергу Міхал Засада зустрівся з Володимиром Іванишин на теренах рідного факультету лісництва, де поділився своїми планами на майбутнє, які на думку Володимира Васильовича є дотичні до напрямків розвитку ПДАТУ.

Центр виховної роботи
і соціально-культурного розвитку ПДАТУ