Перші кроки до розуміння сутності «Я»

Сьогодні, 11 жовтня, в нашому університеті розпочалися заходи, присвячені Всесвітньому дню психічного здоров'я. Першими естафету розуміння сутності психічного здоров'я, попередження  психічних захворювань,  оволодіння техніками саморегуляції прийняли студенти факультетів ветеринарної медицини і технологій у тваринництві та інженерно-технічного.  В інтерактивній взаємодії із практичним психологом університету, доцентом Оксаною ЛЯСКОЮ студенти обговорювали питання якості і змістовності психічного життя людини, засобів підтримання психічного здоров'я, обговорювали питання подолання стресів, наслідків переживання негативних ситуацій. У діалозі формувалися складники психологічного благополуччя особистості.

Друга частина заходу «Вплив харчування на психічне здоров'я людини», що провела фахівець центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку Леся ПОНОЧОВНА, носила прикладний аспект. Здобувачі активно обговорювали корисні та шкідливі продукти, важливість раціону, розпорядку дня, вітамінізовані фрукти та овочі та їх добова норма споживання для повноцінного життя молодої людини тощо.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку