Перша нарада нового центру

«Життя в університеті має кипіти! Студенти талановиті, і тільки варто створити умови, щоб вони себе проявили. Особистість формується не тільки за вивченням академічних дисциплін та під час здобуття практичних навиків професії, а у всебічному розвитку. Займатися спортом, знімати фільми, вести особисті блоги, танцювати, співати, подорожувати, відвідувати музеї та концерти – ось доповнена палітра студентського життя! Я хочу, щоб таким ми бачили ПДАТУ!», - так каже ректор університету, професор Володимир Іванишин.

Саме задля реалізації цієї мети 1 червня 2020 року вченою радою Подільського державного аграрно-технічного університету було ухвалено рішення про створення Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку.

А вже 5 червня відбулася перша робоча нарада новосформованої структури.  До ЦВР і СКР ввійшли сектор виховної роботи та студентських справ і сектор маркетингу та профорієнтаційної роботи.

Володимир Васильович націлив новий підрозділ на активну командну роботу, поставив завдання, виконання яких, безперечно, має суттєво вплинути на ефективність виховної, соціально-культурної, профорієнтаційної та  маркетингової діяльності університету.

Директор центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку