Пам’яті того, хто навіки в строю

Сумні новини надходять з передової військових дій. З перших днів війни став на захист Батьківщини офіцер, старший лейтенант запасу, випускник економічного факультету 1999 року (Облік і аудит) Подільського державного університету Вадим Петрович РАТУШНЯК.

Народився 8 грудня 1977 року в селі Маків Кам’янець-Подільського району.

Чудовий друг, колега, люблячий син, чоловік, батько.

Закінчив з відзнакою університет, мав великі здібності до навчання та широкий кругозір. Зі спогадів однокурсників та викладачів, відносився до тієї категорії людей, які формують навколо себе позитив та добро. Завжди життєрадісний, товариський, користувався повагою серед однокурсників та науково-педагогічних працівників.

Після завершення навчання займався підприємницькою діяльністю. Завдяки високим фаховим компетенціям деякий час працював в університеті (місто Хмельницький), передаючи свій практичний досвід та знання студентам.

Глибоко сумуємо та співчуваємо всій родині. Це наше спільне велике горе, адже університетська спільнота втратила випускника, чудового фахівця, патріота й справжнього захисника України, який мав багато планів на мирне майбутнє, але загинув на полі бою, як справжній ВОЇН, виборюючи право жити на вільній землі!

Згадаймо тихою молитвою тих, хто вже на небі захищатиме живих. Вічна пам’ять, Вадиме! Слава Україні! Героям Слава!

Алла ПЕЧЕНЮК, за дорученням дирекції Навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів