Наукова інтернет-конференція студентської та учнівської молоді

На факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві ЗВО «ПДУ» вже стало доброю традицією проведення наукових конференцій за результатами вивчення дисциплін.

Завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва та кінології Віктор ШУПЛИК та доценти кафедри Віта БУЧКОВСЬКА і Юлія ЄВСТАФІЄВА провели наукову інтернет-конференцію студентської та учнівської молоді на тему «Вплив годівлі і біотехнологічних аспектів на формування продуктивності тварин» на платформі ZOOM з дисциплін «Годівля тварин та технологія кормів» та «Біотехнологія», у якій взяли участь 12 здобувачів вищої освіти денної форми навчання спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», які здобувають ступінь бакалавра. Вперше цього року до них приєдналися здобувачі освіти ВСП «Кам’янець-Подільського фахового коледжу закладу вищої освіти «Подільський державний університет» та постійні учасники – учні 10, 11 класу Подільського ліцею Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району.

Конференція проходила жваво, учасники активно ставили запитання та отримали на них вичерпні відповіді. За результатами роботи конференції було видано електронний збірник тез та кожен учасник отримав сертифікат. Ми запросили учнів Подільського ліцею та здобувачів освіти ВСП «Кам’янець-Подільського фахового коледжу закладу вищої освіти «Подільський державний університет» до нашої великої родини ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ «ПОДІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ». Бажаємо молодим науковцям подальших творчих здобутків, мирного неба та міцного здоров’я!!!

Доценти кафедри технології виробництва

продукції тваринництва та кінології