Нагороджено найактивнішу молодь міста

12 серпня - День молоді... Молодість – це захоплюючий, цікавий і насичений період життя, коли формується світогляд і громадянська позиція, це період сповнений сил і енергії для реалізації найсміливіших ідей.
У нашому місті надзвичайно активна молодь, а жителі пишаються ними та завжди готові підтримувати їхні починання й задуми.
Сьогодні у місті були організовані заходи, у яких наша юнь могла продемонструвати свої уміння та здібності: спортивні змагання, майстер-класи тощо.
Однак важливою частиною вечора було нагородження соціально-активної молоді подяками від виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради.
Від Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" таку нагороду отримала здобувачка 2-го курсу інституту бізнесу і фінансів Роксолана БІЛЯВСЬКА.
Тож вітаємо усіх, хто відчуває себе молодим. Нехай усі ваші бажання втілюються у життя, а цілі – успішно і легко реалізуються!

Директорка центру виховної роботи і
соціально-культурного розвитку
Ольга ПРОКОПОВА