Міжвузівський науково-методичний семінар

16 травня відповідно до загально університетського плану проведення наукових та науково-технічних заходів на 2021-2022 навчальний рік, кафедра іноземних мов Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» спільно з кафедрою іноземних мов Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка провела науково-методичний онлайн семінар на тему: «Науково-методичні та практичні засади викладання іноземних мов в умовах трансформації вищої школи».

У заході взяли участь вищезазначені кафедри в повному складі, а саме 13 НПП та 2 старших лаборанти. Науковці обох ЗВО представили на загал доповіді відповідно Програми заходу, обмінялись особистим науковим досвідом та методичними напрацюваннями. Насамкінець кафедри домовились про проведення даного заходу на регулярній основі.

Натепер надзвичайно важливим видається організація та проведення науково-методичних семінарів, панельних дискусій, круглих столів такого плану, адже в умовах тривалого дистанційного навчання, докорінно змінюються методи викладання, виникають нові виклики та наукові перспективи, які стають підґрунтям не лише для обговорення, а й для презентації та опису матеріалів в наукових доробках викладачів.

Тримаймо науковий фронт!

Ірина ГУМЕНЮК