«Козацькі забави» в ПДАТУ!

12 жовтня в спортивному залі ПДАТУ кафедра фізичного  виховання провела змагання, присвячені Дню козацтва і захисника України «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ» . У змаганнях взяли участь студенти та викладачі інженерно-технічного факультету, навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів, навчально-наукового інституту енергетики, збірна команда факультету агротехнологій і природокористування та факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві.

У запеклій боротьбі 3 місце посіла команда навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів, 2 місце - збірна команда факультету агротехнологій і природокористування та факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві, 1 місце - студенти інженерно-технічного факультету. Команди-переможці були нагородженні кубками.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку